ZYRTARE: Futbollisti i madh mungon në ndeshjen Juventus – Barcelona (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Futbollisti i madh mungon në ndeshjen Juventus – Barcelona (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:03, 18 March 2017
Një futbollist i madh do të mungojë në ndeshjen e parë mes Juventusit dhe Barcelonës në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Sergio Busquets do t’i mungojë Barcelonës në ndeshjen e parë ndaj Juventusit në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Mesfushori është i suspenduar pas ndëshkimit me karton të verdhë në duelin ndaj Paris Saint-Germain në Camp Nou, shkruan “Mundo Deportivo”, përcjell “lajmi.net”.

Busquets u ndëshkua pas protestës ndaj një ndërhyrje të ashpër nga Marco Verratti ndaj Andres Iniestas. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: . Barcelona, Sergio Busquets

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels