ZYRTARE: Evans prezantohet nga Leicester City – Lajmi.net
ZYRTARE: Evans prezantohet nga Leicester City
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 11:40, 8 June 2018
Johny Evans është transferuar në Leicester City.

Johny Evans është futbollist i ri i Leicester Cityt.

“Foxes” kanë kompletuar transferimin e mbrojtësit, në kontratë trevjeçare nga West Bromwich Albion.

Evans, 30 vjeç është përforcimi i dytë nga Leicester City, gjatë këtij afati kalimtar të verës, përcjell “lajmi.net”.

Trajneri Claude Puel para tij solli mbrojtësin e Portos, Ricardo Pereira. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO