ZYRTARE: Enis Zabërgja bëhet me skuadër të re (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Enis Zabërgja bëhet me skuadër të re (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSportSporti Vendor 21:41, 7 July 2017
Enis Zabërgja është bërë me skuadër të re. Sulmuesi vushtrrias ka konfirmuar marrëveshjen me Drenicën.

Zabërgja, që ka luajtur në skuadra të shumta në Superligë, së fundi ishte pjesë e Trepçës.

“Dua të ju informoj se që nga sot kam arritur marrëveshje me Klubin e Futbollit KF Drenica. Është kënaqësi dhe nder për mua të luaj për këtë klub dhe ta veshi fanellen kuq e zi. Falënderoj trajnerin Bekim Shotani dhe kryesinë e Drenicës për besimin ndaj meje”, ka shkruar Zabërgja në Facebook.

Fjalët kyçe: Enis Zabergja

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush