ZYRTARE: Edhe skuadra tjetër italiane befason me trajnerin e ri – Lajmi.net
ZYRTARE: Edhe skuadra tjetër italiane befason me trajnerin e ri
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:37, 13 June 2018
De Zerbi, që do të prezantohet në ditët në vijim ka firmosur kontratë 2-vjeçare.

Pas Pippo Inzaghit, në Serinë A vjen një tjetër zyrtarizim.

Roberto De Zerbi merr drejtimin e Sassuolos, duke konfirmuar kështu zërat që qarkullonin që nga përfundimi i sezonit.

De Zerbi, që do të prezantohet në ditët në vijim ka firmosur kontratë 2-vjeçare.

Rezultate imazhesh për roberto de zerbi

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO