ZYRTARE: Dënohet Manchester United – Lajmi.net
ZYRTARE: Dënohet Manchester United
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 22:14, 17 March 2017
Sjelljet e pakontrolluara të futbollistëve i kanë kushtuar me 20 mijë paund Manchester Unitedit.

Komisioni Disiplinor i Federatës së Futbollit të Anglisë, ka gjobitur me 20 mijë paund Manchester Unitedin, për mos kontroll të futbollistëve të tyre në ndeshjen çerekfinale të FA Cup, ndaj Chelsea.

Chelsea mposhti 1:0 Manchester Unitedin për të kaluar në gjysmëfinale.

Tensionet e mëdha në këtë ndeshje, u panë në pjesën e parë, tek kartoni i kuq i mesfushorit Herrera./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Chelsea, FA Cup, Manchester United

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels