ZYRTARE: Data dhe ora e shortit në Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
ZYRTARE: Data dhe ora e shortit në Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 13:51, 8 December 2017
UEFA ka zbuluar datën dhe orën e shortit në Ligën e Kampionëve.

UEFA ka njoftuar se shorti i fazës eliminatore të Ligës së Kampionëve do të tërhiqet të hënën më 11 dhjetor me fillim nga ora 12:00.

16 skuadrat më të mira aktualisht në Evropë do t’i mësojnë kundërshtarët e tyre, përcjell “lajmi.net”.

Në fazën e dytë të garës në Ligën e Kampionëve nuk kanë të drejtë të ndeshen mes vete. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy