ZYRTARE: Cristiano Ronaldo e fiton Topin e Artë, barazohet me Messin – Lajmi.net
ZYRTARE: Cristiano Ronaldo e fiton Topin e Artë, barazohet me Messin
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 20:03, 7 December 2017
Cristiano Ronaldo është fitues i Topit të Artë për vitin 2017.

Futbollisti më i mirë i vitit nga FIFA, është shpërblyer edhe nga Revista franceze ‘France Football’ me Topin e Artë.

Ky është trofeu i pestë i Topit të Artë për Ronaldon.

Ai tani ka barazuar Lionel Messin, që po ashtu e ka fituar pesë herë këtë trofe.

Në treshen e ngushtë për Topin e Artë ishin Lionel Messi dhe Neymar./Lajmi.net/

gerero juj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper