Zyrtare: Caktohet data e El Clasicos – Lajmi.net
Zyrtare: Caktohet data e El Clasicos
Autori: Lajmi.net La LigaSport 12:36, 20 March 2017
Është caktuar data e El Clasicos kthyese të këtij edicioni në La Liga.

Federata e Futbollit të Spanjës, ka bërë të ditur ditën se kur do të zhvillohet ndeshja ndërmjet Real Madridit dhe Barcelonës.

El Clasico do të zhvillohet më 23 prill (e diel), në ora 20:45, përcjellë “lajmi.net”.

Momentalisht Reali ka dy pikë më shumë se Barcelona dhe një ndeshje më pak të zhvilluar. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: . Barcelona, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master