Zyrtare: Besa befason me trajnerin e ri – Lajmi.net
Zyrtare: Besa befason me trajnerin e ri
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 15:02, 13 March 2017
Besa e ka zyrtarizuar trajnerin e ri, pas largimit të Gani Sejdiut.

Klubi pejan ka konfirmuar në faqen zyrtare në Facebook se Astrit Imami është bërë trajner i skuadrës.

“Besa sot emëroi për kryetrajner Astrit Imamin dhe dy ndihmësit e tij Haxhi Zeka dhe Ilir Nallbani. Nënkryetari i Komunës së Pejës dhe i Besës, Shkumbin Gashi, inkurajoi lojtarët dhe stafin profesional për të vazhduar me lojëra të tilla si ajo e të dielës ndaj Trepçës ’89”, thuhet ndër tjera në njoftimin për shtyp.

Klubi është i vendosur si asnjëherë më parë që të vazhdojë rrugën drejt rikthimit të trofeve në qytetin e Pejës.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Besa

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2