ZYRTARE: Befasi e madhe nga La Liga, “El Clasico” fillon në orë të çuditshme (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Befasi e madhe nga La Liga, “El Clasico” fillon në orë të çuditshme (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 7:06, 11 September 2017
Presidenti i La Ligës, Javier Tebas ka konfirmuar lajmin për El Clasico.

Presidenti i La Ligës, Javier Tebas ka konfirmuar se El Clasico i parë i sezonit në La Ligë mes Real Madridit dhe Barcelonës do të zhvillohet në orar të pazakonshëm.

Ai ka njoftuar se dueli do të fillojë të shtunën më 23 dhjetor nga ora 13:00, përcjell “lajmi.net”.

Real Madrid pret Barcelonën në Santiago Bernabeu në kuadër të xhiros së 17-të në La Ligë. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: . Barcelona, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball