ZYRTARE: Bayerni merr vendimin për Lewandowskin – Lajmi.net
ZYRTARE: Bayerni merr vendimin për Lewandowskin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:15, 13 June 2018
“E kam thënë javë më parë, vë bast se Robert do të qëndrojë me ne, e konfirmoj bastin", deklaroi ai.

Robert Lewandowski do të mbetet te Bayern Munchen.

Lajmin e ka konfirmuar Karl-Heinz Rumenigge, përcjellë “Lajmi.net”.

“E kam thënë javë më parë, vë bast se Robert do të qëndrojë me ne, e konfirmoj bastin”, deklaroi ai.

“E ka kërkuar Real Madrid? Në të dyja ndeshjet e Champions kemi drekuar me menaxherët e tyre dhe kurrë nuk doli në diskutim ky argument. Një herë patëm një futbollist që e kërkonte Florentino Perez, por e mbyllëm shumë shpejt derën. Kemi marrë një vendim të qartë”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO