ZYRTARE: Bayern Munich zgjedh kapitenin e ri (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Bayern Munich zgjedh kapitenin e ri (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 13:29, 19 July 2017
Bayern Munich ka emëruar kapitenin e ri.

Manuel Neuer është kapiten i ri i Bayern Munichut.

Kampioni i Bundesligës ka emëruar kapitenin e ri pas pensionimit të Philipp Lahm. Neuer është një prej futbollistëve kryesorë tek skuadra bavareze, përcjell “lajmi.net”.

Kurse, në sezonin e ri ai do të hyjë me një përgjegjësi të re dhe me shiritin e kapitenit. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Bayern Munich, Manuel Neuer

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble