ZYRTARE: Bayern Munich prezanton përforcimin e ri – Lajmi.net
ZYRTARE: Bayern Munich prezanton përforcimin e ri
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 10:36, 21 December 2017
Bayern Munich ka zyrtarizuar blerjen e sulmuesit të Hoffenheimit, Sandro Wagner.

Bayern Munich ka prezantuar përforcimin e ri.

Skuadra kampione nga Bundesliga ka zyrtarizuar blerjen e sulmuesit të Hoffenheimit, Sandro Wagner.

“Jam shumë i lumtur, sot për mua përfundon një rrugë e gjatë sepse kthehem në shtëpi te klubi im”, u shpreh Wagner, përcjell “lajmi.net”.

“Bayern është klubi më i mirë në Gjermani dhe një prej më të mirëve në botë. Kur erdhi oferta, nuk kam menduar dy herë”, theksoi ai. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Bayern Munich

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion