Zyrtare: Barcelona kërkoi që Neymar të luajë në El Clasico, vjen vendimi nga Federata! – Lajmi.net
Zyrtare: Barcelona kërkoi që Neymar të luajë në El Clasico, vjen vendimi nga Federata!
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:24, 20 April 2017
Neymar do të mungojë në ndeshjen ndaj Real Madridit.

Shkalla e Ankesave ka refuzuar apelimin e Barcelonës, që kërkoi zbutjen e dënimit për Neymar.

Kërkesa e klubit katalunas është vlerësuar si e pabazë dhe është refuzuar, përcjellë “Lajmi.net”.

Në këtë mënyrë, Neymar do të mungojë në El Clasicon e së dielës.

Ai u ndëshkua me karton të kuq në ndeshjen ndaj Malagas. /Lajmi.net/

cats

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Neymar

Fotolajm

Trudeau ndihmon një të ri me karrocë (Foto)
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush