ZYRTARE: Barcelona e prezanton transferimin e radhës (VIDEO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Barcelona e prezanton transferimin e radhës (VIDEO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliMerkatoSport 17:23, 14 July 2017
Barcelona ka zyrtarizuar transferimin e Nelson Semedos.

Skuadra katalane një ditë pasi konfirmoi arritjen e marrëveshjes me Benfican për mbrojtësin 23 vjeçar, sot ka kompletuar këtë transferim, duke e zyrtarizuar në faqen zyrtare të klubit.

Semedo është 23 vjeçar, dhe për shërbimet e tij Barcelona ka paguar 35 milionë euro./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Nelson Semedo

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown