ZYRTARE: Babai i Lorik Canës emërohet kryetar i FC Vëllaznimit – Lajmi.net
ZYRTARE: Babai i Lorik Canës emërohet kryetar i FC Vëllaznimit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:20, 12 January 2018
Ish futbollisti i njohur, dhe babai i Lorik Canës, Agim Cana, është zgjedhur president i i skuadrës nga Gjakova, FC Vëllaznimi.

Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e FC Vëllaznimit në Facebook.

“Zyrtare:

Më në fund arriti lajmi bombastik Agim Cana prej këtij momenti është kryetar i Klubit Futbollistik Vëllaznimi.

Forca e FC Vëllaznimit.

z.Shkelzen Gashi (ish kryetari) mbetet gjothmon pjesë dërmuese e klubit futbollistik Vëllaznimi dhe do mbetet president nderi.

Me respekt FC Vëllaznimi”, thuhet në njoftimin e Vëllaznimit.

Në ditët në vijim pritet të mësohet nëse Agim Cana blerë ndonjë pjesë të aksioneve të FC Vëllaznimit./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels