ZYRTARE: Anglia publikon listën e lojtarëve për Kupën e Botës – Lajmi.net
ZYRTARE: Anglia publikon listën e lojtarëve për Kupën e Botës
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 16:16, 16 May 2018
Më poshtë e keni listën e përzgjedhësit Southgate.

Anglia ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për Kupën e Botës.

Më poshtë e keni listën e përzgjedhësit Southgate, përcjellë “Lajmi.net”.

Portierët: Jordan Pickford, Nick Pope, Jack Butland.

Mbrojtja: Kyle Walker, Kieran Trippier, Trent Alexander-Arnold, Gary Cahill, Danny Rose, John Stones, Harry Maguire, Phil Jones, Ashley Young.

Mesfusha:  Eric Dier, Fabian Delph, Jordan Henderson, Dele Alli, Ruben Loftus-Cheek, Raheem Sterling, Jesse Lingard.

Sulmi: Harry Kane, Jamie Vardy, Marcus Rashford, Danny Welbeck

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO