Zidane zgjedh futbollistin që do ta mbrojë Neymarin – Lajmi.net
Zidane zgjedh futbollistin që do ta mbrojë Neymarin
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 15:15, 6 February 2018
Dani Carvajal është i suspenduar andaj Nacho do të ngarkohet me detyrën ta sfidojë Neymarin në ballafaqimin e skuadrave në Parc des Princes.

Zinedine Zidane ka zgjedhur futbollistin i cili do ta ketë për detyrë ta mbulojë Neymarin në ndeshjen e ardhshme ndaj Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve.

Dani Carvajal është i suspenduar andaj Nacho do të ngarkohet me detyrën ta sfidojë Neymarin në ballafaqimin e skuadrave në Parc des Princes.

“Marca” shkruan se Nacho do ta zhvillojë duelin direkt me Neymarin, përcjell “lajmi.net”.

Neymar është një prej tre sulmuesve më të rrezikshëm për portën e Real Madridit së bashku me Edinson Cavani dhe Kilyan Mbappe. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Nacho, Neymar, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion