Zidane zgjedh formacion interesant për sfidën e vështirë me Eibar – Lajmi.net
Zidane zgjedh formacion interesant për sfidën e vështirë me Eibar
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 16:20, 9 March 2018
Real Madrid do të jetë mysafir i Eibar në kuadër të xhiros së 28-të të La Ligas.

Skuadra mbretërore, do të kërkojë të vazhdojë formën e mirë edhe në La Liga, siç e tregoi edhe ndaj PSG-së në Ligën e Kampionëve.

‘Goal.com’ ka paraparë se si do të duket formacioni i Real Madridit në këtë ndeshje.

Fazën e sulmit pritet ta udhëheq Cristiano Ronaldo me Karim Benzeman.

Në formacion do të rikthehen edhe Toni Kroos, Isco dhe Gareth Bale./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Eibar, La Liga, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan