Zidane zbulon futbollistin që i mungon Real Madridit (FOTO) – Lajmi.net
Zidane zbulon futbollistin që i mungon Real Madridit (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 15:02, 12 September 2017
Zinedine Zidane ka pranuar mungesën te ekipi i Real Madridit.

Zinedine Zidane ka pranuar se Real Madrid ka nevojë për një futbollist me numrin 9, pas shitjes së Alvaro Moratas në Chelsea.

“A mungon një sulmues? Për momentin nuk mund të bëjmë asgjë. Është e vërtetë se kemi një sulmues më pak pas largimit të Moratas dhe Marianos”, tha Zidane gjatë konferencës për media, para ndeshjes ndaj APOEL në Ligën e Kampionëve.

“Ne kemi vetëm një sulmues, dëshironim edhe një tjetër, por në fund nuk erdhi. Tashmë kemi vetëm Mayoral”, u shpreh ai. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Real Madrid, Zinedine Zidane

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble