Zidane zbulon fajtorin e barazimit me Levanten – Lajmi.net
Zidane zbulon fajtorin e barazimit me Levanten
Autori: Lajmi.net La LigaSport 15:47, 9 September 2017
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka komentuar barazimin me Levanten.

Zinedine Zidane ka analizuar barazimin e Real Madridit me Levanten me rezultat 1:1 në kuadër të La Ligës.

Trajneri francez ka thënë se shumë gjëra i munguan ekipit të tij duke bërë që të humbin pikë të rëndësishme në Santiago Bernabeu. “

Na munguan shumë gjëra, fillimi i ndeshjes është i rëndësishëm dhe duhet të luani me intensitet”, deklaroi Zidane pas ndeshjes, përcjell “lajmi.net”.

“Pastaj e humbëm Benzeman dhe pësuam gol. Është dashur ta fillonim ndeshjen më mirë dhe të shënonim të parët. Por, duhet të kemi edhe durim, duhet të luajmë më mirë”, theksoi ai. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO