Zidane thyen heshtjen, zbulon dëshirën e tij për Iscon – Lajmi.net
Zidane thyen heshtjen, zbulon dëshirën e tij për Iscon
Autori: Lajmi.net La LigaSport 13:30, 9 February 2018
Zinedine Zidane ka mohuar spekulimet se ka vendosur ta shesë mesfushorin spanjoll.

Zinedine Zidane nuk dëshiron që Isco të largohet nga Real Madrid.

Trajneri francez ka mohuar spekulimet se ka vendosur ta shesë mesfushorin spanjoll.

“E dua Iscon [në skuadrën time] dhe dua që ai ta kalojë gjithë jetën këtu”, ka thënë Zidane sot kur është pyetur rreth kësaj çështjeje, përcjell “lajmi.net”.

“Ai është shumë i mirë, këtë e ka treguar dhe gjithmonë do ta bëjë. Gjithçka që është thënë është gënjeshtër, të shohim nëse do të përfundojë më në fund kjo [gënjeshtër për Iscon]”, ka shtuar ai.

Fjalët kyçe: Isco, Real Madrid, Zinedine Zidane

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals