Zidane thyen heshtjen, zbulon dëshirën e tij për Iscon – Lajmi.net
Zidane thyen heshtjen, zbulon dëshirën e tij për Iscon
Autori: Lajmi.net La LigaSport 13:31, 9 February 2018
.

Zinedine Zidane nuk dëshiron që Isco të largohet nga Real Madrid.

Trajneri francez ka mohuar spekulimet se ka vendosur ta shesë mesfushorin spanjoll.

“E dua Iscon [në skuadrën time] dhe dua që ai ta kalojë gjithë jetën këtu”, ka thënë Zidane sot kur është pyetur rreth kësaj çështjeje, përcjell “lajmi.net”.

“Ai është shumë i mirë, këtë e ka treguar dhe gjithmonë do ta bëjë. Gjithçka që është thënë është gënjeshtër, të shohim nëse do të përfundojë më në fund kjo [gënjeshtër për Iscon]”, ka shtuar ai.

Fjalët kyçe: Isco, Real Madrid, Zinedine Zidane

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion