Zidane: Ronaldo është nga një planet tjetër – Lajmi.net
Zidane: Ronaldo është nga një planet tjetër
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 19:53, 10 March 2018
Zinedine Zidane ka thënë se Cristiano Ronaldo i përket një planeti tjetër.

Portugezi shënoi dy gola në fitoren 1:2 të Real Madridit ndaj Eibar në udhëtim.

Golat dhe paraqitja e tij, kanë bërë që të lavdërohet nga trajneri Zidane.

“Ronaldo është nga një planet tjetër”, ka thënë Zidane.

“Ai e di që do të shënojë, është shumë pozitiv. Është një lojtar i ndryshëm nga të tjerët e po ashtu i veçantë. Të dhënat tuaja flasin për të, është mirë që ne e kemi”, ka shtuar trajneri i Real Madridit./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan