Zidane: Real – Bayern, ky ekip do të kualifikohet në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve – Lajmi.net
Zidane: Real – Bayern, ky ekip do të kualifikohet në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 14:30, 17 March 2017
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka folur për duelin me Bayern Munichun në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

“Shorti na ka hedh para një ku kundërshtari shumë të mirë dhe të vështirë. Kam mësuar shumë nga Carlo Ancelotti dhe besoj se gjasat për kualifikim janë 50-50”, tha Zidane në konferencë për media para ndeshje me Bilbaon.

“Nuk kam folur me Carlon për këtë. Ata kanë një skuadër të mirë, do te jenë dy ndeshje të bukura. Duhet të shënojmë gol jashtë, kjo është shumë e rëndësishme për ne”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3