Zidane përgjigjet në pyetjen nëse do të bëhej trajner i Barcelonës – Lajmi.net
Zidane përgjigjet në pyetjen nëse do të bëhej trajner i Barcelonës
Autori: Lajmi.net La LigaSport 14:19, 13 October 2017
Zinedine Zidane përgjigjet në pyetjen e vështirë.

Zinedine Zidane ka mbajtur konferencën për media para ndeshjes me Getafen, e cila luhet të shtunën nga ora 16:15.

Gjatë konferencës për media, Zidane është pyetur nga gazetarët nëse do të bëhej trajner i Barcelonës.

Kurse, përgjigjja e francezit ka qenë e shkurtë dhe shumë e qartë: ‘Jo, kam një zemër të bardh”.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO