Zidane me fjalë të mëdha për Real Madridin – Lajmi.net
Zidane me fjalë të mëdha për Real Madridin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 0:13, 9 August 2017
Zinedine Zidane i ka thurur lavde të jashtëzakonshme skuadrës së tij pas fitores 2:1 ndaj Manchester Unitedin në finalen e Superkupës së Evropës.

Trajneri francez në konferencë për shtyp, ka thënë se skuadra e tij ka shumë talent dhe është shumë e uritur për sukses.

“Ne kemi shumë talent në këtë skuadër dhe me shumë punë mund të arrijmë shumë gjëra”, deklaroi Zidane.

“Kjo skuadër është e uritur, dëshirojnë më shumë. Ndeshja ka qenë pothuajse perfetke, pjesa e parë ka qenë spektakulare”, ka shtuar ai./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO