Zidane ka një lajm të mirë në lidhje me Ronaldon – Lajmi.net
Zidane ka një lajm të mirë në lidhje me Ronaldon
Autori: Lajmi.net La LigaSport 13:34, 12 January 2018
Zinedine Zidane ka besim te rikthimi i Cristiano Ronaldos te rruga e golave në Real Madrid.

Zinedine Zidane ka besim të plotë se Cristiano Ronaldo do të rikthehet në rrugën e golave te skuadra e Real Madridit.

Trajneri francez ka theksuar se sulmuesi portugez është mirë fizikisht dhe së shpejti do të realizojë si gjithmonë.

“Është mirë fizikisht”, deklaroi Zidane në konferencë për media, përcjell “lajmi.net”.

“Numri i golave nuk më brengos. Do të kthehet në rrugën e golave”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels