Zidane ia bën bajat Messit me deklaratën për Ronaldon (FOTO) – Lajmi.net
Zidane ia bën bajat Messit me deklaratën për Ronaldon (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:34, 14 September 2017
Zinedine Zidane nuk ka dyshime për futbollistin më të mirë në botë.

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane nuk e ka marrë në konsideratë fare Lionel Messin në përzgjedhjen e futbollistit më të mirë në botë.

Strategu i “Los Blancos” ka thënë se Cristiano Ronaldo është dhe gjithmonë ka qenë futbollisti më i mirë në botë.

“Cristiano është më i miri në botë, gjithmonë ka qenë kështu”, deklaroi Zidane pas fitores 3:0 ndaj APOEL-it në Ligën e Kampionëve, përcjell “lajmi.net”.

“Jemi të lumtur me fitoren e parë, e dimë se nuk ka skuadra me të cilat mund të luani më të qetë”, theksoi ai. /Lajmi.net/


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble