Zidane flet për fitoren e Realit dhe zëvendësimin e Ronaldos – Lajmi.net
Zidane flet për fitoren e Realit dhe zëvendësimin e Ronaldos
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 18:55, 18 March 2017
Zinedine Zidane ka deklaruar se skuadra e tij ka vuajtur shumë për të shënuar fitore në udhëtim te Athletico Bilbao.

Reali mposhti 1:2 Bilbaon, për të rritur në pesë pikë diferencën ndaj Barcelonës.

“Vuajtëm shumë, por në të njëjtën kohë treguam personalitet. Jemi lider, por kjo nuk do të thotë asgjë”, deklaroi fillimisht Zidane.

Ai foli edhe për zëvendësimin e Ronaldos në këtë ndeshje.

“Ronaldo do të zëvendësohet kohë pas kohe. Unë jam i kënaqur me rezultatin”, ka shtuar ai./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO