Zidane e komenton barazimin e Realit me Athletico Bilbaon – Lajmi.net
Zidane e komenton barazimin e Realit me Athletico Bilbaon
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 23:28, 2 December 2017
Zinedine Zidane e ka komentuar barazimin e Real Madridit me Athletico Bilbaon.

Reali barazoi 0-0 me Bilbaon në stadiumin ‘San Memes’.

“Barazimi është një rezultat i drejtë”, nisi konferencën trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane.

“Tifozët në San Memes janë më të mirët. Mbajnë filozofinë dhe krenarinë pa marrë parasysh se çfarë ndodhë”.

“Jam shumë i lumtur për ndeshjen, por i zhgënjyer që nuk shënuam, sidomos për lojtarët. Ata kanë dhënë gjithçka. Ne merituam më shumë”, ka vazhduar francezi./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush