Zhytësit zbulojnë një krijesë të madhe dhe të çuditshme në fund të oqeanit (Foto/Video) – Lajmi.net
Zhytësit zbulojnë një krijesë të madhe dhe të çuditshme në fund të oqeanit (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 0:45, 11 August 2017
Pamje të pabesueshme tregonë një krijesë të çuditshme që është zbuluar në fund të oqeanit.

Shikuesit e kësaj videoje janë habitur me pamjet e kësaj krijese, transmeton lajmi.net.

Duket se më vonë kjo krijesë është identifikuar si “bishtaja e detit” dhe kjo është vetëm njëra prej tyre, sepse ato në ujerat e thella kanë krijuar kolonin e tyre. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Krijesë e çuditshme, oqeani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble