Zhvishet princesh Elia, pozon për herë të parë me bikini (Foto) – Lajmi.net
Zhvishet princesh Elia, pozon për herë të parë me bikini (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:17, 16 July 2017
Princeshë Elia Zaharia Zogu ka nisur pushimet dhe një fakt të tillë e ka treguar përmes fotos më të fundit që ka publikuar në rrjete sociale.

Elia shfaqet me rroba banjo më në formë se kurrë, ndërkohë që foton ka preferuar ta lërë në ngjyra bardh e zi. Gjithashtu Elia ka zbuluar se foto është realizuar nga nëna e saj aktorja e mirënjohur Yllka Mujo./Gazeta Express/

Fjalët kyçe: Elia Zaharia Zogu

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball