“Zhvishet” edhe Dua Lipa para pasqyrës (Foto) – Lajmi.net
“Zhvishet” edhe Dua Lipa para pasqyrës (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:05, 19 May 2017
Këngëtarja kosovare me famë botërore Dua Lipa ka publikuar foto të “nxehtë” me bikini para pasqyrës.

Ajo në rrjete sociale ka shpërndarë foton në të cilën ka vënë në pah linjat e saj trupore me rroba-banjo-shkruan lajmi.net.

Sipër fotos Dua ka treguar se po bie shi në Londër dhe ajo po planifikon të shkojë në pishinë.

Kujtojmë që Dua është artiste e re që për pak kohë ka arritë të prekë majat e top-listave botërore. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Dua Lipa

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels