Zhgënjen Shqipëria, mundet me lojë dhe me rezultat nga Norvegjia – Lajmi.net
Zhgënjen Shqipëria, mundet me lojë dhe me rezultat nga Norvegjia
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 20:55, 26 March 2018
Kombëtarja Shqiptare ka zhgënjyer në ‘Elbasan Arena’, duke u mposhtur nga Norvegjia.

Kombëtares së Norvegjisë i ka mjaftuar një gol për të mundur 0-1 kuqezinjtë në ‘Elbasan Arena’.

Goli i vetëm i këtij takimi, u shënua në minutën e 71’ nga Rosted, që u shkëput më së larti në zonën e portierit Strakosha.

Golin e vetëm të këtij takimi mund ta shikoni në videon e mëposhtme./lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush