Zhduket një profesoreshë në Shkup, burri i saj apel për ta gjetur – Lajmi.net
Zhduket një profesoreshë në Shkup, burri i saj apel për ta gjetur
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 23:52, 5 December 2017
Orëve të fundit kanë buçitur thirrjet për të gjetur profesoreshën e fakultetit shkenca të bujqësisë dhe ushqimit në Shkup, Snezhana Trojaçanec.

Përveç apeleve të ndryshme nëpër rrjetet sociale, burri i saj Pllamen me një deklaratë prekëse ka kërkuar ndihmë nga qytetarët për ta gjetur gruan e tij, Snezhana.

”Ju lutem të ndihmoni për ta gjetur gruan dhe nënën e fëmijëve tanë. Nuk e di kur ka dalë nga shtëpia pasi kam fjetur gjatë natës. Në mëngjes e kam vërejtur se nuk është. Jashtë është ftohtë, më ndihmoni që ta gjejmë” ka deklaruar burri i së humburës.

Profesoresha e humbur është e moshës 52 vjeçare ndërsa nëse ka ndonjë informacione rreth saj, familjarët kërkojnë t’i informoni në numrin 078 257 878

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble