“Zgjohet” Shqipëria, shënon super-gol (VIDEO) – Lajmi.net
“Zgjohet” Shqipëria, shënon super-gol (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 19:28, 28 March 2017
Shqipëria ka ngushtuar epërsinë ndaj Bosnjës, me golin e Bekim Balajt në minutën e 68-të.


Bekim Balaj Goal HD – Albania 1-2 Bosnia… by Live1Goals

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan