“Zgjohet” Isco, shënon për Real Madridin – Lajmi.net
“Zgjohet” Isco, shënon për Real Madridin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:25, 6 December 2018
Real Madrid ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Melilla.

Real Madrid po avancon 4:0 ndaj Melilla.

Është i shumë përfoluri Isco që ka shënuar në minutën e 47’ për 4:0./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO