Zëvendëskryeministrja e Kroacisë viziton nesër Kosovën – Lajmi.net
Zëvendëskryeministrja e Kroacisë viziton nesër Kosovën
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 17:32, 13 March 2018
Zëvendëskryeministrja e Kroacisë si dhe Ministre e Punëve të Jashtme të këtij shteti, Marija Pejcinovic-Buriq, do të vizitoj Kosovën ditën e mërkurë.

Ajo do të pritet në takim nga homolgu i saj, ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli.

Takimi zhvillohet me fillim në ora 09:30 në ndërtesën e Ministrisë së Punëve të Jashtme.

Ndërsa, konferenca e përbashkët për media do të mbahet në orën 10:30.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master