Zemaj tregon sa vota është Shpend Ahmeti para Arban Abrashit – Lajmi.net
Zemaj tregon sa vota është Shpend Ahmeti para Arban Abrashit
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 18:00, 20 November 2017
Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj ka folur rreth dallimeve në vota në Prishtinë.

Ai ka thënë aktualisht se dallimi ndërmjet dy kandidatëve aktualisht në Prishtinë është 180 vota.

“Ahmeti është para Abrashit 180 vota. Gjithçka mund të ndodhë, janë votat me kusht që do të numërohen. Arban Abrashi po ec sigurt drejt frontit”, tha Zemaj në RTK, transmeton lajmi.net

“Elektorati ynë është më komod, voton aty ku t’i jepet mundësia, kjo është e para. Diferenca që është tejkaluar afro 6 mijë vota, dhe kjo na bën të shpresojmë”, theksoi deputeti i LDK-së.

Ai akuzoi PDK-në që nuk po e pranon humbjen, kurse theksoi se ka pritur nga Donika Kadaj-Bujupi që të jetë më pragmatike. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master