Zbulohet super-transferimi i Chelseat nga Franca – Lajmi.net
Zbulohet super-transferimi i Chelseat nga Franca
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 16:27, 16 May 2018
Sipas "Mirror", blutë janë favoritë për Jean Michael Seri të Nice.

Chelsea po punon për afatin kalimtar.

Antonio Conte kërkon të forcojë mesfushën e skuadrës, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “Mirror”, blutë janë favoritë për Jean Michael Seri të Nice.

Lojtari vlerësohet me 54 milionë euro nga klubi i tij.

Për Serin interesim kanë shfaqur edhe Barcelona dhe Arsenal. /Lajmi.net/

Rezultate imazhesh për seri nice

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO