Zbulohet plani i Mourinhos për ndryshime në Man Utd – Lajmi.net
Zbulohet plani i Mourinhos për ndryshime në Man Utd
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 10:00, 13 February 2018
Jose Mourinho do të sjellë përforcime në repartin defanziv, gjatë afatit kalimtar të verës.

Jose Mourinho planifikon ndryshime në mbrojtje, pas përfundimit të këtij sezoni.

Mediat angleze raportojnë se menaxheri portugez do të sjellë përforcime në repartin defanziv, gjatë afatit kalimtar të verës.

Chris Smalling e Phil Jones janë ata që rrezikojnë të nxirren në shitje për të financuar blerjet e reja në Old Trafford. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO