Zbulohet oferta e Barcelonës për Di Marian – Lajmi.net
Zbulohet oferta e Barcelonës për Di Marian
Autori: Lajmi.net La LigaSport 14:52, 12 September 2017
Barcelona ka ofruar 45 milionë euro për blerjen e argjentinasit në ditët e fundit të afatit kalimtar të verës.

E përditshmja sportive franceze “L’Equipe” ka bërë të ditur ofertën e Barcelonës për transferimin e yllit të Paris Saint-Germain, Angel Di Maria.

Sipas saj, klubi katalan ka ofruar 45 milionë euro për blerjen e argjentinasit në ditët e fundit të afatit kalimtar të verës.

Oferta u refuzua nga klubi i pasur francez që kërkoi 60 milionë euro për shitjen e tij, përcjell “lajmi.net”.

Di Maria nuk u largua nga PSG kurse Barcelona mbeti pa objektivin e saj. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO