Zbulohet më në fund: Zidane i thotë ‘PO’ gjigantit evropian – Lajmi.net
Zbulohet më në fund: Zidane i thotë ‘PO’ gjigantit evropian
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 8:27, 10 October 2018
Manchester United ka marr një lajm të hidhur.

‘Djajtë e Kuq’ e duan shkarkimin e Jose Mourinhos, për ta zëvendësuar atë me Zinedine Zidanen.

Bayern Munich është shumë afër që ta shkarkoj Niko Kovacin, andaj po i kërkon shërbimet e francezit, përcjell “lajmi.net”.

Zidane është larguar në këtë verë nga Real Madridi, ndërsa por i shqyrton ofertat më të leverdishme.

Francezi ka refuzuar disi interesimin e Manchester United, por që mund ta pranoj shumë lehtë ofertën e Bayern Munichut. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO