Zbulohet lista e Argjentinës, ka një befasi të madhe (FOTO) – Lajmi.net
Zbulohet lista e Argjentinës, ka një befasi të madhe (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 23:09, 19 May 2017
Argjentina ka publikuar listën me lojtarët e ftuar për dy ndeshjet miqësore kundër Brazilit dhe Singaporit.

Kombëtarja e Lionel Messit, ka zbuluar listën me lojtarët e ftuar për miqësoren e 9 qershorit ndaj Brazilit dhe miqësoren e 13 qershorit ndaj Singaporit.

Befasia e këtij grumbullimi është sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, që është ftuar në kombëtare.

Në këtë grumbullim, është lënë jashtë sulmuesi i Manchester Cityt, Kun Aguero./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper