Zbulohet kush ia ngriti kurthin e fotos intime, vajzës që priste të pgauhej pas aktit – Lajmi.net
Zbulohet kush ia ngriti kurthin e fotos intime, vajzës që priste të pgauhej pas aktit
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 13:17, 1 October 2017
Fotoja intime e një vajze të famshme në rrjetet sociale, e cila reklamonte trupin e saj të tonifikuar dhe jetën luksoze që bënte është publikuar ditën e sotme nga faqja e njohur në Instagram si “Demaskimet Shqiptare”.

Vajza që dukej në foto kishte 62 mijë ndjekës dhe ishte ndërruar kështu në person publik. Ndërkohë sipas “Demaskime” në foto shfaqet vajza pasi “ka mbaruar punë dhe po pret të marrë pagesën”.

Pas qarkullimit të fotove online, është zbuluar se foton “pasi kishte mbaruar punë dhe po priste të merrte pagesën” ia kishte dërguar i dashuri i saj faqes demaskuese.

Raste të tilla kanë ndodhur edhe më parë, ku foto intime e personale janë publikuar në rrjete sociale. Ndaj bëni kujdes me fotot që ndani me të dashurit tuaj.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO