Zbulohet fanella e Donnarummas për sezonin e ri (FOTO) – Lajmi.net
Zbulohet fanella e Donnarummas për sezonin e ri (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:02, 18 May 2017
Është zbuluar edhe fanella e portierave të Milanit për sezonin e ri.

Faqja “Footyheadlines” ka zbuluar fanellën që do ta veshin portierët e Milanit në edicionin e ardhshëm.

Madje, këtë fanellë Gigio Donnarumma do ta veshë qysh në ndeshjen ndaj Bolognas në fundjavë, përcjellë “Lajmi.net”.

Gardiani italian shpreson që të pësojë më pak gola me të… /Lajmi.net/

maglia-portieri-milan-2017-18-citare-footyheadlines-690x400

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Milan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble