Zbulohet fanella e Barcelonës për edicionin e ri (FOTO) – Lajmi.net
Zbulohet fanella e Barcelonës për edicionin e ri (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 21:30, 21 April 2017
Mediet në Spanja kanë publikuar fotografitë e para të fanellës së Barcelonës për edicionin e ri, të cilat janë të projektuara nga Nike, dhe në to mbizotëron ngjyra tradicionale e skuadrës nga Katalonia.

33 q2 te-t-t

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: SC Barcelona

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush