Zbulohet/ Elita fshehu këtë detaj në raport me Gjikon (Video) – Lajmi.net
Zbulohet/ Elita fshehu këtë detaj në raport me Gjikon (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:46, 16 July 2017
Prezantuesja seksi Elita Rudi ishte mysafire këtë javë në emisionin 'Mirage'.

Ajo zbuloi disa detaje nga jeta e saj artistike dhe personale të cilat deri më sot nuk i keni ditur, shkruan lajmi.net

E kur jemi këtu Elita na la të kuptojmë se e ka fshehur një detaj nga ne në raport me Gjikon. Për këto dhe shumë info të tjera interesante të cilat nuk i keni ditur mund t’i kuptoni në intervistën në vazhdim.

Gjithashtu ajo foli për herë të parë për lidhjen./Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Elita Rudi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball