Zbulohet arsyeja shokuese e ndarjes së Benzemas me Rihannan – Lajmi.net
Zbulohet arsyeja shokuese e ndarjes së Benzemas me Rihannan
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 16:21, 10 May 2017
Zbulohet arsyeja e ndarjes së Karim Benzemas me Rihannan.

Një burim i afërt me sulmuesin e Real Madridit, i ka thënë gazetës “Don Balon” se shkaktare për ndarjen ishte Rihanna.

“Rihanna e ka dashur Karimin dhe ka kaluar shumë mirë me të. Megjithatë, ajo nuk ka dashur t’ia thyejë zemrën francezit dhe i ka thënë që do ta dashurojë përgjithmonë këngëtarin Chris Brown”, ka rrëfyer burimi, përcjellë “Lajmi.net”.

Ndryshe, çifti ka qenë në lidhje të hapur dhe shpesh herë janë kapur së bashku nga paparacit në ndeja të ndryshme. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Chris Brown, Rihanna

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels